16 Mart 2013 Cumartesi

Taç Nevresim Takımları Toptan Fiyatına Perakende pamukaski.com adresinde

TAÇ PERCALE NEVRESİM TAKIMLARINDA DEV İNDİRİM

 

Taç Percale Serisi nevresim takımları


Sıradışı Tasarımlarla Yatak Odanızı Renklendirmeye Ne Dersiniz?

Percale Nevresim Takımları tamda bunun için üretildi. Taç Percale Tek Kişilik Nevresim Takımı çizgileriyle modern, deseniyle farklı, rengiyle cıvıl cıvıl, parlak ve sık dokunmuş, Percale kumaşıyla benzersiz. Her zevke uygun renk ve desen seçeneklerinden, uzun mağazacılık deneyimimizle en şık olanlarını sizin için seçtik. Benzersiz seçenekleri ile tamda sizin zevkinize göre.


Üretici Firma: Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Kullanım Özelliği: Tek Kişilik ve Çift Kişilik

Ürün Ambalaj:Karton Ambalaj Şık KutuÜrün İçeriği: Çift Kişilik
1 Adet Nevresim 200x220 cm.
1 Adet Çarşaf 240x260 cm.
2 Adet Yastık Kılıfı 50X70 cm.

Ürün İçeriği: Tek Kişilik

1 Adet Nevresim 160x220 cm.
1 Adet Çarşaf 180x260 cm.
1 Adet Yastık Kılıfı 50X70 cm.

Kumaş Özelliği: Kalite ve fiyat dengesi arayanlar için optimum tercih. PERCALE/POPLİN nevresim takımları, kısa liflerden arındırılmış %100 pamuktan ince penye iplikleri ile santimetrekare başına 70 tel sıklığı ile dokunmuştur. İpliklerin her birinin bağlantısı birebir olması sebebiyle kumaş parlak ve dolgun bir tuşeye sahip olur. Kumaşlara merserizasyon tekniği uygulanarak dayanıklığı artırılmıştır.

Baskı Kalitesi: Reaktif baskı.

Yıkama Talimatı: 60 derecede elde veya çamaşır makinesinde bol su ile yıkanmaktadır. Kuru temizleme yapmayınız, çamaşır suyu veya ağartıcı kullanmayınız, ılık ütü ile ütüleyiniz. Kurutma makinesinde kurutulabilir. Islak bekletmeyin.